• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–17:30,
перерва 12:30–13:00.

Сб, Вс вихідний

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову

Очищення від хлору та механіки

Механічне очищення води дозволяє очистити воду від грубих механічних домішок, таких як: пісок, іржа, мул, бруд та ін. Картриджі механічного очищення води встановлюються на першому етапі фільтрації води. 

Полипропиленовый Шнур

 

Поліпропіленовий шнур

Поліпропіленовий картридж зроблений з спеціально розробленого волокна, для харчових потреб і відповідає всім гігієнічним нормам, нетоксичний. Зменшує кількість механічних домішок, таких як пісок, іржа, мул, бруд та ін.

Детальніше...

 

 

 

 

Хлорована вода - користь і шкода?

У квітні 2007 в американському журналі WC&P (Water Conditionig & Purification) було опубліковано статтю про небезпеку, яку представляє хлорована вода у ванній кімнаті. Виявляється, хлор, використовуваний для бактерицидної обробки води, небезпечний не тільки коли ми п'ємо воду з-під крана, але навіть коли приймаємо душ!

Хлор – ефективний бактерицид, почав використовуватися як дезінфікуючий засіб майже два століття тому, і, ймовірно, врятував сотні тисяч життів завдяки здатності руйнувати шкідливі бактерії і віруси. Але, в той же час, він надає отруйну дію і на людину. Хлор - зеленувато-жовтий газ, який легко розчиняється у воді. Він може не здаватися вам серйозною небезпекою для здоров'я – адже муніципальні водоочисні станції постійно хлорують воду впродовж багатьох поколінь, але це аж ніяк не так.

Вільний хлор у воді окисляє і вбиває мікроорганізми, проте він також взаємодіє з іншими речовинами, утворюючи отруйні речовини. Дезінфекція шляхом хлорування була визнана як панацея в 1820-ті роки європейськими лікарями, стурбованими надзвичайно високими показниками смертельних випадків в результаті виникають епідемій. Однак не слід забувати, що під час Першої світової війни хлор був також використаний в якості хімічної зброї.

Вчені припускають, що хлор, як і продукти його взаємодії з іншими речовинами, може бути причиною збільшення ризику серцево-судинних захворювань, алергічних реакцій і викиднів у вагітних жінок. Наукові дослідження вказують, що з споживанням хлорованої води в багатьох випадках пов'язане збільшення сечового міхура і виникнення ректального раку. Відзначають навіть, що пов'язані з хлором токсини можуть бути, "найважливішими екологічними канцерогенними речовинами, що викликають ракові пухлини".

Не варто недооцінювати шкоду від хлорованої води, одержуваний при прийнятті душа. Муніципальні водоочисні станції часто додають хлор в більш високих кількостях протягом теплої пори року, щоб уникнути ризику бактеріального забруднення. Хоча використовуються відносно невисокі концентрації, навіть вони шкідливі для здоров'я тварин і людини. Вдихання високих концентрацій хлору може бути фатальним для людей. Навіть якщо Ви не відчуваєте запаху хлору, він може бути прихованою загрозою у воді вашого душа, викликаючи різні хвороби - від головного болю до нейротоксичних реакцій можливо навіть розвиток ракових пухлин.

Хлорована вода може становити велику небезпеку, так як водні токсини потрапляють в організм не тільки через органи дихання, але й через шкіру. Хлор позбавляє шкіру її природної жирової оболонки, сушить, викликає свербіж і передчасне старіння. Навіть волосся під дією хлорованої води стає сухим і ламким. Хлор використовується у побутовій водоочистці у зв'язку з необхідністю, але він не повинен потрапляти у воду, якою ви миєтеся, і тим більше, п'єте.

Гранульоване Активоване Вугілля

 

Гранульоване Активоване Вугілля

GAC-5 – надчисте активоване вугілля на основі шкаралупи кокосів. Після активування відмитий кислотою і водою. Має нейтральний показник рН і низьку зольність. Також дуже ефективний для видалення хлорорганіки і тригалогенметанів. Зменшує вміст хлору, пестицидів, гербіцидів, фенолу, інших органічних домішок, покращує смак, колір і запах.

Детальніше...

 

 

 

Пресоване Активоване Вугілля  

Пресоване Активоване Вугілля

CTO-10 – блочне, пресоване активоване вугілля в основному застосовується для попереднього очищення в системах зворотного осмосу, має високі абсорбційні властивості, зменшує вміст хлору, пестицидів, гербіцидів, важких металів, органічних хімікатів і осаду на рівні 10 мікрон.

Детальніше...

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.