• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–17:30,
перерва 12:30–13:00.

Сб, Вс вихідний

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову

Пом'якшення води


Жёсткая вода. Умягчители воды.

За величиною загальної жорсткості розрізняють воду м'яку (до 2 мг-екв/л), середньої жорсткості (2-10 мг-екв/л) і жорстку (більше 10 мг-екв/л). Жорсткість води поверхневих джерел (до 10 метрів) істотно коливається протягом року; вона максимальна наприкінці зими, мінімальна - в період паводку. У підземних водах (найчастіше свердловини з глибиною понад 20 метрів) жорсткість зазвичай вище (до 80-100 мг-екв/л) і менше змінюється протягом року.

Підвищений вміст солей у воді таїть в собі цілий ряд неприємностей, а часом, і небезпек. Крім неприємного смаку води і приготованої на ній їжі, надлишок солі погано впливає на волосся і шкіру, сприяючи їх пересиханню. Та й на побутовому рівні ми можемо зіткнутися з непередбаченим виходом з ладу побутової водонагрівальної техніки, яка не витримує атаки з боку сольового накипу. «Сольова небезпека» може підстерігати посудомийні та пральні машини, водонагрівальні котли та бойлери. Крім того, накип позначається й на якості теплообміну в цих приладах, і на кількості електроенергії, яку споживає «нездоровий» прилад.

До цього ряду неприємностей, пов'язаних з використанням жорсткої води, можна сміливо додати істотний перевитрата миючих засобів, які будуть потрібні для прання та миття. Те, що така вода - ворог у господарстві і для організму, зрозуміло кожному.

Частково допомогти у вирішенні проблеми можуть сучасні методи пом'якшення води - добавка всіляких синтетичних засобів, які допомагають уникати накипу в побутових приладах, а так же магнітне і електромагнітний вплив на жорстку воду. Але недолік у всіх цих методів один - вони не нейтралізують надлишок солі, а всього лише зв'язують його, не дозволяючи якийсь час випадати в осад. Тому найбільш ефективним способом боротьби з жорсткістю по праву вважається застосування іонообмінних смол в автоматичних фільтрах-умягчителя. В основі роботи таких фільтрів лежить іонообмінний процес, при якому розчинені "жорсткі" солі замінюються "м'якими", що не утворять твердих відкладень.

Автоматичний пом'якшувач являє собою пластиковий корпус з керуючим блоком (клапаном) і баком для приготування та зберігання регенеруючого розчину. Жорстка вода, надходячи до фільтру, проходить через шар засипки з високоякісної іонообмінної смоли. При цьому відбувається зміна хімічного складу розчинених солей за рахунок заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію, які хімічно пов'язані зі смолою.

Сучасні синтетичні смоли надзвичайно надійні і довговічні, дозволяють працювати на високих швидкостях потоків, завдяки чому знаходять застосування в системах з високою продуктивністю. Термін служби смоли може досягати 6-8 років залежно від якості вихідної води.

В даний час, завдяки великій різноманітності смол, фільтри-пом'якшувачі, крім свого основного призначення, можуть бути використані для видалення з води заліза, марганцю, важких металів, органічних сполук, а також селективного видалення нітратів, нітритів, сульфідів і т.п.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.