• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–17:30,
перерва 12:30–13:00.

Сб, Вс вихідний

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову

Очищення від марганцю. Що краще?

Який знезалізувач буде придатний для очищення моєї води?

Як випливає з назви статті, кожен покупець знезалізувача задається питанням, який фільтр вибрати? Станція очищення води, як правило, має значні побутові витрати. І кожен хоче, щоб його знезалізувач був кращим.
Відповідь на це питання проста, але залежить від деяких факторів - наявність аератору і, звичайно ж, фізико-хімічний аналіз води. А також умови праці, навантаження і рівномірність використання.

І найголовніше - технологічна система, в якій буде працювати знезалізувач або готове рішення з водопідготовки.

Для підбору систем водопідготовки потрібно проконсультуватися з технологом. Це дозволить уникнути багатьох помилок - продуктивності, регулювання тиску, аерації, регенерації, електроживлення. Система водопідготовки не є одним пристроєм, але всі компоненти установки і управління нерозривно пов'язані між собою і співпрацюють в цілях здійснення правильного очищення води.

Нижче наводиться опис кожного з найбільш популярних знезалізувачів, створених і застосовуваних Multifilters, як працюють поодинці або в комплексі очисних систем.

 

Клас фільтра води являє собою сучасне технологічне рішення, поєднуючи точну механічну функцію видалення тривалентного заліза.
Конкретне розташування фільтруючих шарів забезпечує високу фільтруючу ємність і продуктивність. Це стало можливим завдяки заповнення фільтру п'ятьма різними шарами засипання природного походження, що мають різні ступені зернистості та щільності. Фільтр ідеальний для систем з високим попитом відфільтрованої води.

 

Фільтри знезалізнення та відманганування Multifilters є екологічними, високоефективними системами фільтрації із реактивним засипанням, що видаляють залізо і марганець, механічні домішки, запах сірководню, затхлості і значно покращує колір води. Конкретне розташування фільтруючих шарів проводиться під час нормальної роботи, і чим довше працює знезалізувач, тим вище його ефективність.

Це можливо завдяки поєднанню особливих властивостей засипань з природним окислювальним потенціалом по відношенню до заліза і марганцю у низьких формах окислення, засипань регулювання рН води, засипань наповнюючих та інертних. Кожен компонент засипки знезалізувача має правильну форму для максимального йонообміну і точно обраний розмір. В результаті, виристовуюється вся товщина фільтруючих шарів, бо в них нємає порожнин, усувається явище канальності і фільтр працює з розділеними ламінарними потоками. Це означає, що кожне зерно засипання використовується оптимальним чином і тому бере максимально активну участь в процесі видалення заліза і марганцю. Завдяки активному покриттю засипання, що важко видалити, розчинені у воді форми заліза і марганцю окислюються, утворюючи домішки, які легко фільтруються.

Нерозчинні відкладення, відфільтровані засипанням, видаляються під час автоматичного процесу промивки. За допомогою цього рішення, витрати, пов'язані з експлуатацією систем знезалізнення зводяться тільки до води, використовуваної для промивання. Весь процес регенерації відбувається без нагляду. Знезалізувачі Multifilters ідеально підходять для очищення води з великим вмістом заліза та марганцю, з високим попитом обробленої води.

 

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.