• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–17:30,
перерва 12:30–13:00.

Сб, Вс вихідний

Про компанію

MULTIFILTERS - означає "Кращий"!

Multifilters Ukraine – це компанія, що стрімко розвивається, працюючи на національному ринку України вже больш як 10 років. За цей час компанія Multifilters Ukraine cтала однією з найбільших компаній в Україні в сфері водоочисного обладнання.

Multifilters – це досконале поєднання професійного колективу, ідеального виробництва з використанням новітніх технологій та екологічно чистої сировини, а так же високоефективної системи продажу та роботи з клієнтами. У нашій команді працюють професійні інженери, технологи, менеджери з обслуговування клієнтів та інші фахівці.

В даний час наш комплекс послуг включає:

 •   Консультації фахівців з очищення води:
  •   в квартирах (очищення питної води),
  •   в заміських будинках, дачах і котеджах (очистка води зі свердловин),
  •   В промислових потребах (для великих підприємств).
 •   Виїзд до клієнта для проведення забору води.
 •   Аналіз води.
 •   Проектування і розробка технологічних схем водопідготовки.
 •   Постачання і монтаж систем водопідготовки:
 •   Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями сервісного відділу.
 •   Гарантійне і післягарантійне обслуговування

За час існування компанії «Multifilters» було продано сотні тисяч промислових систем, систем побутової фільтрації води, а також комплектуючих і аксесуарів. Наші системи водопідготовки успішно працюють в промисловості, на заводах з виробництва медичних препаратів, з виробництва напоїв, в харчовому виробництві, в котельнях та інше.

Multifilters – це стабільна якість, завдяки використанню ноу-хау у виробництві та залучення фахівців з різних країн світу.

Multifilters - це досконале виробництво фільтрів для води. Орієнтиром для створення довершеного виробництва став принцип - точність у всьому. Досконалість через точність. Точність - гарантія створення ідеального виробництва - втілилася в системи очищення води.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.