• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–17:00,
Сб, Вс вихідний

Обслуговування фільтрів для води

Увага!

Компанія Multifilters приймає на обслуговування класичні системи зворотного осмосу будь-яких торгових марок, а також системи зворотного осмосу другого покоління NewLine.

Наші сервіс-майстри швидко і якісно проведуть обслуговування або ремонт вашого фільтра, замінять витрачені змінні елементи на картриджі і мембрани європейського виробництва.

Після обслуговування даємо гарантію довгої роботи і беремо на обслуговування. Ваш фільтр заноситься в базу даних, і в потрібний момент наш консультант сервісного відділу сповістить Вас необхідності заміни змінних елементів і домовиться про виїзд сервіс-майстра на обслуговування.

Замовляйте обслуговування вашого фільтру за телефонами (044) 361-96-17, (044) 361-96-19

 

 

сервисное обслуживание фильтров для воды, установка системы обратного осмоса, установка умягчителя, установка обезжелезивателя, промышленные системы очистки

Установка та обслуговування систем зворотного осмосу     

Шановні покупці і відвідувачі нашого інтернет-магазину! Для тих, кому цікавий процес установки фільтрів для води, будь то побутова система зворотного осмосу, пом'якшувач чи обеззалізиватель, створений цей сервісний куточок нашого сайту! 

Вашій увазі пропонується тільки якісний товар, а також сервісне обслуговування систем фільтрації виключно вищого рівня. Ми дорожимо нашими клієнтами і тому створили клієнтську базу, яка містить детальну інформацію по кожному нашому клієнту, а точніше: 

  • модель системи фільтрації води;
  • дати планових замін картриджів; 
  • відмітки будь-якого роду і будь-якої складності сервісного обслуговування фільтру;
  • П.І.Б., адреса, за якою встановлена ??система, контактні номери та адресу електронної пошти власника.?

Завдяки, цьому ми забезпечуємо якісне і, головне, своєчасне сервісне обслуговування наших клієнтів! 

 

Про заміну

Ні для кого не секрет, що будь-який фільтр має змінні елементи (картриджі, які в свою чергу мають встановлений термін експлуатації, так званий ресурс картриджів. Цей ресурс вичерпується залежно від ступеня забрудненості води і кількості споживаної води. Коли час експлуатації картриджів у Вашого фільтру досягає критичної точки, наші сервісні фахівці нагадують Вам про те, що підходить планова заміна і готові провести якісне, Вашого фільтру для воды оперативне сервісне обслуговування Вашого фільтра для води у зручний для Вас час. Сервісний фахівець проведе заміну картриджів, перевірить стан системи фільтрації, проведе експрес-аналіз  вмісту солі відфільтрованої води, виконає наладку системи. 

Пам'ятайте, що своєчасна заміна змінних елементів гарантує не тільки належну якість води та довгий термін служби системи фільтрації,але і в кінцевому рахунку забезпечить Ваше здоров'я та довголіття!

Дана схема сервісного обслуговування застосовується нами вже більше 10 років  і дозволяє своєчасно усувати будь-які недоліки, а також постійно вдосконалювати наш сервіс, який ми раді запропонувати Вам.

 

Вартість

Перелік сервісних послуг

Ціна (грн.)

Клієнт нашої компанії

Інші клієнти
1. Установка класичної системи зворотного осмосу
безкоштовно
200

2. Установка системи зворотного осмосу преміум сегмента (Bluefilters NewLine; Bregus ProTech)

безкоштовно
200

3. Установка проточних питних систем

безкоштовно
140
4. Установка корпуса типу BB (BigBlue)
150 (стандарт)
до 300 (складна)
від 250

5. Установка проточних корпусів 10 дюймов

200
договірна
6. Установка пом'якшувача/обеззаліжувача + налаштування
безкоштовно
договірна
7. Заміна картриджів
150

8. Виклик майстра для діагностики проблеми, сервісного обслуговування, ремонту та ін.

150
9. Виклик майстра за місто, робота - за тарифами вище (негабаритний товар)
від 200
10. Доставка в межах м. Києва
від 40

 

Якщо у Вас виникли неполадки з будь-якою системою очищення води - відразу ж телефонуйте до нас в сервісний центр фільтрів для води! Ми якісно і оперативно відновимо Вашу систему очищення незалежно від виробника і фірми-продавця!

(044) 3 619-619
(044) 3 619-617
Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.