• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРОБНИКА BREGUS В УКРАЇНІ

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

5 фактів про питну воду


Сьогодні ми підготували для Вас кілька цікавих і навіть жахливих фактів про нашу питну воду. Можливо, вони змусять нас задуматися що ж ми п’ємо.

1. За даними The Water Project до 783 мільйонів людей не мають доступу до чистої та безпечної води. Один з дев’яти чоловік у всьому світі не може вгамувати спрагу, тому що відчуває нестачу в питній воді.

2. У зв’язку з вищесказаним, цілих 80% хвороб пов’язані з поганою якістю води та санітарних умов в країнах, що розвиваються.

3. Брак питної води також впливає на систему освіти. Більше половини початкових шкіл країн, що розвиваються світу не мають доступу до питної води та санітарному обладнанню. Без туалетів дівчатка-підлітки часто пропускають школу.

4. Повернемося до пов’язаних з водою захворювань. Тривожна новина полягає в тому, що в усьому світі одна з кожних п’яти смертей у віці до 5 років відбувається через пов’язаних з водою хвороб.

5. Після прочитання цього ми повинні усвідомлювати важливість охорони водних ресурсів. Зрештою, інвестиції в чисту воду та її захист можуть врятувати маленьких дітей по всьому світу та забезпечити більш 413 мільйонів днів здоров’я.

Ми повинні берегти наші доступні природні джерела. Не сприймайте воду як належне, дбайливо ставитеся до ней. Поважайте водне законодавство, так що б наші внуки могли отримувати задоволення і пити ллється з водопровідного крана чисту воду. Пишіть в коментарях ваші думки.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно