• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–17:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АКЦІЯ! КОЖНА КУПІВЛЯ СИСТЕМИ МІЖ 14 ЛЮТОГО І 8 БЕРЕЗНЯ - ЗНИЖКА 15%!

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Загальна будова систем водопідготовки для домашнього використання

Будь-який технічний апарат, і фільтр для очищення води також, являє собою сукупність елементів, які з'єднані у виріб, придатний для використання Користувачем технологічного процесу, у нашому випадку - знезалізнення води, видалення марганцю, пом'якшення, механічна фільтрація, осмос і т.п. Провильно сконфігуровані та налаштовані відповідні компоненти створюють пристрій, що відповідає цьому процесу - залізувач, пом'якшувач, механічний фільтр, вугільний фільтр і т.д... Будь-який фільтр для води включає в себе центральні, подібні елементи один до одного в різних процесах і пристроях для фільтрації:

  • балон
  • система разподілу
  • клапан керування
  • фільтруюча засипка/засипання/завантаження
  • додаткове споміжне обладнання

 

Балон

це ємність, що містить засипку і де проходить процес фільтрації. Він разом із засипанням є основою фільтру для вашого будинку, ресторану, фільтрувальної станції на підприємстві.
Зазвичай виробляється з поліетилену у формі тонкостінної ємності циліндричної форми. Ємність витримує тиск 20 атмосфер. Деякі виробники вказують максимальний тиск 10 бар, інші - 8 бар. На практиці ми ніколи не мали проблем з міцністю балонів у процесі використання, але бували випадки отримання тріщин в балоні при неналежному транспортуванні фірмами, що виконують послуги доставки.

 

Система розподілу

Це не що інше, як труба відповідного діаметру, що йде від клапана фільтру до нижньої частини балону. Розподільна труба в нижній частині поміщена в так званий "нижній" кошик зі спеціальними щілинами, узгоджений з типом фільтру для води. Він також може мати різну структуру залежно від типу фільтру. 

 

Клапан

Існує загальна думка, що регулюючий клапан є "серцем" пристрою. В іншому випадку - "голова контролю". Як би там не було, це частина фільтра, роль якого правильно і точно виконувати свою роботу. Доступні на данний момент клапани діляться на ручні та автоматичні.
Ручні клапани різко знижують ціну пристрою. Відповідальність за регенерацію засипки фільтра та її завершення повністю лягає на плечі користувача. У разі автоматичних клапанів - процеси управління та проведення регенерації засипки фільтра відбуваються без втручання користувача. Автоматичні клапани популярніші, тому що дозволяють майже забути про обслуговування.

 

Засипка

Це і є фільтруючий елемент, який виконує основну роботу. Засипка знаходиться в балоні та, залежно від дії, визначає тип очищення - знезалізнення, пом'якшення та інше. Правильно підібраний клапан, що відповідає за регенерацію, подовжує термін дії засипки.

Як правило, засипки можна розділити на кілька типів:
1. механічні
2. каталітичні
3. іонообмінні
4. комбіновані

Немає універсальної засипки. Кожен з тих типів діє по-своєму. І вибір засипки залежить від технолога, яких повинен за допомогою різних варіантів обладнання та засипок вирішити проблему користувача. 

Додаткове споміжне обладнання

в основному, це технічні пристрої, що використовуються в залежності від технології очищення води. Вони включають в себе: аератор, гідрофор, реагент для промивки фільтруючої засипки (наприклад, натрієва сіль в таблетках для промивання пом'якшувачів) і т.д. Також існують допоміжні колбові фільтри, я подовжать термін дії клапану та заcипки.

 

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно