• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Глечики - простий експеримент

Вибір правильного фільтра для питної води, призначеного для домашнього використання, повинен бути визначений домішками у воді.

Багато людей вибирають для покупки фільтр-глечик. Одне з небагатьох переваг цих пристроїв є їх мобільність.

Однак у цього типу фільтрів також є і недоліки, основні - це дуже низька швидкість фільтрації та низький термін роботи. Крім того, процес фільтрації води відбувається при безпосередньому контакті з повітрям, що викликає швидке розмноження бактерій, присутність яких в нефільтрованої воді й так вже дуже висока.

Ефективність очищення води фільтром-глечиком низька, це означає, що в відфільтрованої воді можуть бути виявлені дрібні механічні домішки, солі, важкі метали, віруси і бактерії, і т. д.

У зв'язку з численними недоліками, пов'язаними з використанням фільтра-глечика, кращим рішенням є використання сучасного та ефективного обладнання, що містить системи зворотного осмосу. Ця система забезпечить високу ефективність очищення води (98-99%). Зворотний осмос призначений для очищення води в квартирах, будинках, школах. Крім того, вони також незамінні в ресторанах, офісах і інших областях, де якість води має особливе значення.

Незаперечною перевагою домашніх фільтрів для води є змінний елемент, який фільтрує воду через напівпроникну мембрану. Вода, що проходить через мембрани, майже повністю очищені від магнію, кальцію, заліза, а також найбільш шкідливих біологічних сполук.

На www.multifilters.com.ua знайдете широкий асортимент домашніх фільтрів для води від кращих виробників в Європі. Ці пристрої забезпечують високу якість питної води і надійну роботу протягом тривалого періоду часу.

 

 Фільтри - глечики. Простий експеримент в домашніх умовах

Сьогодні досить гостро постала проблема якості питної води на Україні, що робить доцільним застосування домашніх фільтрів для води. Але виникає питання: який фільтр для води вибрати? Вибирати хорошу систему очищення з технологіею зворотного осмосу не так вже й просто, адже на кінцеву якість води впливають не лише якістьфільтруючих матеріалів, а й якість комплектуючих та матеріалів.

Сьогодні майже в кожному будинку можна побачити побутові фільтри касетного типу вітчизняних і закордонних виробників. Купуючи фільтри й картриджі до них, ми психологічно заспокоюємо себе в плані проблем з очищенням води з-під крана та її вживання. Та дарма!

Проведемо простий експеримент - перевіримо ефективність очищення води касетним фільтром за допомогою приладу TDS Meter 4 (вимірювач електропровідності рідин).

Родина з трьох чоловік, що проживає в м. Києві, споживає в середньому 5 літрів води в день. Для очищення води використовується розповсюджений фільтр-глечик касетного типу, у комплекті є звичайний вугільно-смоляний картридж. Ресурс картриджу, згідно з інструкцією, розрахований на строк 70 днів, або на 360 л води.
Пропускаємо через фільтр 3-4 порції води й зливаємо її. Все, фільтр готовий до роботи. Робимо контрольні виміри води до її очищення й після. Після трьох тижнів використання фільтра вода до очищення (тобто з під крана) перевершує по якості «очищену воду», а після 5 тижнів вода до очищення перевершує по якості у два (!) рази фільтровану воду - з під крана йде більш чиста вода! Це значить, що фільтр сильно забруднений, і Ви повинні замінити картридж. Якщо цього не зробити, Ви почнете фактично отруювати свій організм - фільтр перетворюється на вбивцю. Неважко підрахувати, що за 5 тижнів ми пропустили через фільтр усього 175 л води – це вдвічі менше, ніж ресурс картриджу.

 

Експериментальні дані аналізу якості роботи фільтра
(у мг/л вмісти різних розчинених часток - переважно солей)

 

 

Час виміру

 

 

До очищення

 

 

Після очищення

 

 

Наприкінці 1 тижня

 

 

240

 

 

90

 

 

Наприкінці 2 тижні

 

 

234

 

 

196

 

 

Наприкінці 3 тижні

 

 

248

 

 

304

 

 

Наприкінці 4 тижні

 

 

242

 

 

396

 

 

Наприкінці 5 тижня

 

 

239

 

 

484

 

 

Наприкінці 6 тижня

 

 

254

 

 

599

 

 

Наприкінці 7 тижня

 

 

235

 

 

690

 

 

А тепер розглянемо докладніше системи зворотного осмосу. Вся система складається з декількох різних фільтруючих елементів, головний з яких - це мембрана. Кілька фільтрів, які очищають воду від найбільшого бруду до мембрани, а також після мембрани можуть підключатися мінералізатори, ультрафіолетові лампи, біорезонатори та інші модулі, щоб поліпшити властивості води.

Отже, вода спочатку очищається від найбільшого сміття (мул, пісок, іржа, хлор, пестициди й інше). Потім через мембрану пропускаються тільки молекули води й кисню (більші за розміром молекули солей, металів і різних з'єднань відсіюються).

Одним з найважливіших властивостей системи є автоматичне промивання мембрани. Невелика частина води із забрудненнями вимивається в каналізацію, а це значно збільшує термін роботи системи очищення.

Так, на відміну від фільтрів-глечиків, картриджі на зворотних осмосах потрібно міняти один раз на 3-6 місяців, а деякі - один раз на 12 місяців. Мембрана ж може прослужити 2-3 роки. Саме тому в обслуговуванні зворотний осмос допоможе заощадити ваші кошти та час. В середньому, система зворотного осмосу може окупитися за 1,5-3 року – залежно від частоти використання очищеної води.

У підсумку, хочеться ще раз звернути увагу на те, що вибору фільтруючої системи для вашого будинку слід надавати належну увагу. Важливі не тільки первинні витрати при придбанні фільтрів. Враховуйте витрати на обслуговування, заміну картриджів і витрачений час, а також, що найважливіше, на якість питної води, яку ви отримуєте в результаті.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно