• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Видалення заліза з води. Частина 1

Видалення заліза та марганцю з води зі свердловини є процесом досить складним. Залізо в колодязній та свердловинній воді можна відфільтрувати, але така вода вимагає попередньої підготовки води. Важливо в першу чергу видалити речовини, що будуть заважати знезалізненню - сірководень, аміак, механічні домішки. Ці речовини в воді дуже легко вчути та побачити. 

То з чого почати?..
А почати потрібно з механічного та вугільного очищення - колб з механічним та вугільним картриджами, що забезпечать підготовку води для правильного знезалізнення води.

Знезалізнення
Природний процес, який можна задіяти перед кожним знезалізувачем - сильна аерація води для контакту води з киснем. Таким чином, розчинене у воді залізо стає легким для видалення. Після аерації знезалізувач виконує свою роботу набагато якісніше.
Технологічно правильно побудований процес буде видаляти до 95% окисленого заліза, що в якості очищення води є основним чинником, що визначає правильний процес, зазвичай відомий як знезалізнення води.

А вартість?
Власникам свердловин з природним залізом в воді слід знати, що процес аерації суттєво знижує експлуатаційні витрати на обслуговування та забезпечує якісніше очищення та довгий термін служби побутових приладів, що споживають очищену воду. Система по знезалізненню води може вимагати невеликих інвестицій, які забезпечать фізико-хімічні реакції, необхідні для процесу видалення заліза і марганцю з води. За кілька років роботи знезалізувача з аератором ви понесете незначні витрати у порівнянні постійним обслуговуванням знезалізувача без аератору.

Тому для правильної роботи фільтрів для свердловини чи колодязю висилайте аналіз вашої води нам на електронну пошту office@multifilters.com.ua та підбирайте комплектацію разом нашим технологом.

Слідкуйте за технологіями та обирайте краще разом з Multifilters!

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.