• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Очищення від хлору та механіки

Механічне очищення води дозволяє очистити воду від грубих механічних домішок, таких як: пісок, іржа, мул, бруд та ін. Картриджі механічного очищення води встановлюються на першому етапі фільтрації води. 

Полипропиленовый Шнур

 

Поліпропіленовий шнур

Поліпропіленовий картридж зроблений з спеціально розробленого волокна, для харчових потреб і відповідає всім гігієнічним нормам, нетоксичний. Зменшує кількість механічних домішок, таких як пісок, іржа, мул, бруд та ін.

Детальніше...

 

 

 

 

Хлорована вода - користь і шкода?

У квітні 2007 в американському журналі WC&P (Water Conditionig & Purification) було опубліковано статтю про небезпеку, яку представляє хлорована вода у ванній кімнаті. Виявляється, хлор, використовуваний для бактерицидної обробки води, небезпечний не тільки коли ми п'ємо воду з-під крана, але навіть коли приймаємо душ!

Хлор – ефективний бактерицид, почав використовуватися як дезінфікуючий засіб майже два століття тому, і, ймовірно, врятував сотні тисяч життів завдяки здатності руйнувати шкідливі бактерії і віруси. Але, в той же час, він надає отруйну дію і на людину. Хлор - зеленувато-жовтий газ, який легко розчиняється у воді. Він може не здаватися вам серйозною небезпекою для здоров'я – адже муніципальні водоочисні станції постійно хлорують воду впродовж багатьох поколінь, але це аж ніяк не так.

Вільний хлор у воді окисляє і вбиває мікроорганізми, проте він також взаємодіє з іншими речовинами, утворюючи отруйні речовини. Дезінфекція шляхом хлорування була визнана як панацея в 1820-ті роки європейськими лікарями, стурбованими надзвичайно високими показниками смертельних випадків в результаті виникають епідемій. Однак не слід забувати, що під час Першої світової війни хлор був також використаний в якості хімічної зброї.

Вчені припускають, що хлор, як і продукти його взаємодії з іншими речовинами, може бути причиною збільшення ризику серцево-судинних захворювань, алергічних реакцій і викиднів у вагітних жінок. Наукові дослідження вказують, що з споживанням хлорованої води в багатьох випадках пов'язане збільшення сечового міхура і виникнення ректального раку. Відзначають навіть, що пов'язані з хлором токсини можуть бути, "найважливішими екологічними канцерогенними речовинами, що викликають ракові пухлини".

Не варто недооцінювати шкоду від хлорованої води, одержуваний при прийнятті душа. Муніципальні водоочисні станції часто додають хлор в більш високих кількостях протягом теплої пори року, щоб уникнути ризику бактеріального забруднення. Хоча використовуються відносно невисокі концентрації, навіть вони шкідливі для здоров'я тварин і людини. Вдихання високих концентрацій хлору може бути фатальним для людей. Навіть якщо Ви не відчуваєте запаху хлору, він може бути прихованою загрозою у воді вашого душа, викликаючи різні хвороби - від головного болю до нейротоксичних реакцій можливо навіть розвиток ракових пухлин.

Хлорована вода може становити велику небезпеку, так як водні токсини потрапляють в організм не тільки через органи дихання, але й через шкіру. Хлор позбавляє шкіру її природної жирової оболонки, сушить, викликає свербіж і передчасне старіння. Навіть волосся під дією хлорованої води стає сухим і ламким. Хлор використовується у побутовій водоочистці у зв'язку з необхідністю, але він не повинен потрапляти у воду, якою ви миєтеся, і тим більше, п'єте.

Гранульоване Активоване Вугілля

 

Гранульоване Активоване Вугілля

GAC-5 – надчисте активоване вугілля на основі шкаралупи кокосів. Після активування відмитий кислотою і водою. Має нейтральний показник рН і низьку зольність. Також дуже ефективний для видалення хлорорганіки і тригалогенметанів. Зменшує вміст хлору, пестицидів, гербіцидів, фенолу, інших органічних домішок, покращує смак, колір і запах.

Детальніше...

 

 

 

Пресоване Активоване Вугілля  

Пресоване Активоване Вугілля

CTO-10 – блочне, пресоване активоване вугілля в основному застосовується для попереднього очищення в системах зворотного осмосу, має високі абсорбційні властивості, зменшує вміст хлору, пестицидів, гербіцидів, важких металів, органічних хімікатів і осаду на рівні 10 мікрон.

Детальніше...

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно