• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АКЦІЯ! КОЖНА КУПІВЛЯ СИСТЕМИ З 16 ПО 31 БЕРЕЗНЯ - ЗНИЖКА 10%!

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Осмос New Line - новітні системи очищення води

Новітні розробки німецьких технологів компанії Bluefilters® Group дозволили створити фільтр очищення води нового покоління - систему зворотного осмосу NewLine. Фільтр води серії NewLine використовується для водоочищення в домашніх умовах, ця система повністю відповідає всім сучасним вимогам якості очищення води. Крім технологічних інновацій, вона відрізняється меншими розмірами, ніж класичні системи звороного осмосу, і зручністю у використанні.

Фильтры для очистки воды New Line. Системы обратного осмоса.

 

Завдяки серйозним технологічним рішенням в системі зворотного осмосу NewLine значно продовжено термін служби картриджу. Крім того, вдосконалена система дозволяє домагатися найкращих результатів водоочищення навіть в районах з надзвичайно високим рівнем забрудненості водопровідної води.

Обратный осмос New Line. Системы очистки воды.

Корпус і фільтр тепер представляють єдине ціле, що полегшує заміну картриджів - досить відкрутити картридж і поставити новий. Завдяки цьому розмір осмосу зменшився майже вдвічі. Таким чином, саме в NewLine від Bluefilters® вдалося поєднати компактність і якість.

Важливою деталлю, здатною полегшити обслуговування системи, стала наявність в цій серії осмосу з мембраною в герметичному корпусі.

Додатково, за бажанням клієнта, на всі системи цієї серії можна встановлювати насос, підвищує тиск води в системі. 

Зворотний осмос NewLine з насосом може опціонально оснащуватися системою промивання мембрани "AUTO FLUSHING". Тоді при кожному запуску процесу фільтрації буде відбуватися інтенсивне автоматичне промивання осмотичної мембрани, що дозволить запобігти відкладення бактерій на її поверхні та подовжить строк її роботи.

 

На оригінальні фільтри для води серії NewLine надається 5 років гарантії.
 
Для постійних клієнтів і дилерів діє гнучка система знижок.
 

 

 

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно