• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРОБНИКА BREGUS В УКРАЇНІ

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Осмос Bregus ProTech - новітня система очищення води

Новітні розробки німецьких технологів компанії BREGUS® дозволили створити фільтр очищення води третього покоління - систему зворотного осмосу Bregus ProTech. Фільтр води серії ProTech використовується для водоочищення в домашніх умовах, ця система повністю відповідає всім сучасним вимогам якості очищення води. Крім технологічних інновацій, вона відрізняється меншими розмірами, ніж класичні системи звороного осмосу, і зручністю у використанні.

Завдяки серйозним технологічним рішенням в системі зворотного осмосу ProTech значно продовжено термін служби картриджу. Крім того, вдосконалена система дозволяє домагатися найкращих результатів водоочищення навіть в районах з надзвичайно високим рівнем забрудненості водопровідної води.

Корпус і фільтр тепер представляють єдине ціле, що полегшує заміну картриджів - досить відкрутити картридж і поставити новий. Завдяки цьому розмір осмосу зменшився майже вдвічі. Таким чином, саме в ProTech від BREGUS® вдалося поєднати компактність і якість.

Важливою деталлю, здатною полегшити обслуговування системи, стала наявність в цій серії осмосу з мембраною в герметичному корпусі.

 

На оригінальні фільтри для води серії BREGUS® ProTech надається 5 років гарантії.
 
Для постійних клієнтів і дилерів діє гнучка система знижок.
 
 
 
 
Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно