• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРОБНИКА BREGUS В УКРАЇНІ

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Пом'якшення води


Жёсткая вода. Умягчители воды.

За величиною загальної жорсткості розрізняють воду м'яку (до 2 мг-екв/л), середньої жорсткості (2-10 мг-екв/л) і жорстку (більше 10 мг-екв/л). Жорсткість води поверхневих джерел (до 10 метрів) істотно коливається протягом року; вона максимальна наприкінці зими, мінімальна - в період паводку. У підземних водах (найчастіше свердловини з глибиною понад 20 метрів) жорсткість зазвичай вище (до 80-100 мг-екв/л) і менше змінюється протягом року.

Підвищений вміст солей у воді таїть в собі цілий ряд неприємностей, а часом, і небезпек. Крім неприємного смаку води і приготованої на ній їжі, надлишок солі погано впливає на волосся і шкіру, сприяючи їх пересиханню. Та й на побутовому рівні ми можемо зіткнутися з непередбаченим виходом з ладу побутової водонагрівальної техніки, яка не витримує атаки з боку сольового накипу. «Сольова небезпека» може підстерігати посудомийні та пральні машини, водонагрівальні котли та бойлери. Крім того, накип позначається й на якості теплообміну в цих приладах, і на кількості електроенергії, яку споживає «нездоровий» прилад.

До цього ряду неприємностей, пов'язаних з використанням жорсткої води, можна сміливо додати істотний перевитрата миючих засобів, які будуть потрібні для прання та миття. Те, що така вода - ворог у господарстві і для організму, зрозуміло кожному.

Частково допомогти у вирішенні проблеми можуть сучасні методи пом'якшення води - добавка всіляких синтетичних засобів, які допомагають уникати накипу в побутових приладах, а так же магнітне і електромагнітний вплив на жорстку воду. Але недолік у всіх цих методів один - вони не нейтралізують надлишок солі, а всього лише зв'язують його, не дозволяючи якийсь час випадати в осад. Тому найбільш ефективним способом боротьби з жорсткістю по праву вважається застосування іонообмінних смол в автоматичних фільтрах-умягчителя. В основі роботи таких фільтрів лежить іонообмінний процес, при якому розчинені "жорсткі" солі замінюються "м'якими", що не утворять твердих відкладень.

Автоматичний пом'якшувач являє собою пластиковий корпус з керуючим блоком (клапаном) і баком для приготування та зберігання регенеруючого розчину. Жорстка вода, надходячи до фільтру, проходить через шар засипки з високоякісної іонообмінної смоли. При цьому відбувається зміна хімічного складу розчинених солей за рахунок заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію, які хімічно пов'язані зі смолою.

Сучасні синтетичні смоли надзвичайно надійні і довговічні, дозволяють працювати на високих швидкостях потоків, завдяки чому знаходять застосування в системах з високою продуктивністю. Термін служби смоли може досягати 6-8 років залежно від якості вихідної води.

В даний час, завдяки великій різноманітності смол, фільтри-пом'якшувачі, крім свого основного призначення, можуть бути використані для видалення з води заліза, марганцю, важких металів, органічних сполук, а також селективного видалення нітратів, нітритів, сульфідів і т.п.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно