• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРОБНИКА BREGUS В УКРАЇНІ

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Приготування на воді з крану

Уявіть собі, якщо кожен кулінарний рецепт починався зі слів: "замочіть у воді маленькі шматочки іржавого заліза протягом тривалого часу, а потім додайте щіпку хлору і трохи піску, добре перемішайте і додайте гербіцидів і пестицидів за смаком." Звичайно, будь-яка розумна людина розуміє, що такий коктейль не тільки неприємний, але і вкрай небезпечний для вашого здоров'я. У той же час, що може здивувати, ми твердо переконані в тому, що все гаразд, коли наливаємо в каструлю або чайник воду з крана.

Іноді важко здивувати нас в збоях подачі водопровідної води, тому що ми розуміємо, що комунальні мережі вже можуть бути застарілими. Для нас, в більшості випадків, це єдиний сигнал, що потрібно мати запас води вдома, тому що воду можуть відключити. В іншому, ми будемо діяти так, як ніби наш водопровід новий і блискучий. Без страху і сумнівів водопровідна вода використовується в наших пральних і посудомийних машинах, не кажучи вже про те, що на ній варять компоти і навіть каші для дитини. Так чи варто тоді обурюватися "кулінарному" рецепту на початку статті, якщо вода з іржею вже давно увійшла в наше повсякденне життя?

Ви погодитеся, якщо в нашому будинку є відбілювач, ми зберігаємо їх у надійному місці. Ми знаємо, що ця хімічна сполука небезпечна, її попадання на шкіру вкрай небажане. Напевно, ніхто не буде тримати його між продуктами харчування або, скажімо, додавати його у воду для поливу квітів. У той же час, нас не дивує, що ми приймаємо душ під струменем водопровідної води, яка містить досить багато хлору, чи отримуємо ми задоволення, вигоду і зміцнюємо чи здоров'я? Ми настільки звикли до хлорування водопровідної воді, що навіть вже не відчуваємо запаху хлору, а якщо і відчуваємо, то не надаємо цьому значення і навіть не думаємо про те, як впливає цей агресивний дезінфікуючий засіб на наш організм.

Про кругообіг води в природі ми знаємо ще зі школи. Не важко уявити, яким чином вода потрапляє в наш водопровід. До водопроводу вода з дощем потрапляє на поле, а потім стікає у річку. Чи варто говорити, скільки вода може зібрати шкідливих речовин на своєму шляху, перш ніж вона потрапила в наш будинок? Хоча при цьому ми дуже піклуємося про своє здоров'я, ми зацікавлені в якості овочів у магазинах і на ринках. Водночас купувані нами овочі та водопровідна вода, яка потім іде по трубопроводу, могли бути на одному і тому ж полі. Судячи з усього, водопровідна вода разом з хлором, брудом, солями важких металів і простими обривками іржі зайняла міцне місце в нашому раціоні.

Звичайно, варто звертати увагу на фільтрації питної води - тільки ваша справа. Але коли Ви захочете здивувати друзів своєю приголомшливою стравою, не забудьте згадати, яку воду Ви використовуєте при приготуванні.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно