• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Привід пити чисту воду!

 

Знайомтеся - вода!

 

Земля на 75% вкрита водою. В Тихому океані накопичується 97% води. Тільки 3% з води можна використовувати в якості питної води, в якому два з них знаходяться в полярних крижаних шапках, і менше 1% знаходиться в прісноводних озерах і річках. Але якщо всю воду в світі помістити в 4-літровий глечик, то кількість свіжої питної води вміститься в 1 столовій ложці.

 

 

 

У чому ж причина пити чисту воду?

 

Організм людини більш ніж на 70% складається з води, вода бере участь практично у всіх процесах, що відбуваються в організмі - в регулюванні температури тіла й амортизації суглобів, у транспортуванні кисню в клітини та в виведенні токсинів з організму.

Вода є абсолютно суттєвим компонентом життєво важливих функцій людського тіла. Організм людини може вижити без їжі протягом місяця, але без води всього сім днів.

Вода допомагає підтримувати здорову вагу тіла за рахунок збільшення обміну речовин і регулювання енергії.

Вода підвищує рівень енергії. Найбільш поширеною причиною щоденній втоми є зневоднення.

Використання достатньої кількості води знижує ризик розвитку деяких видів раку, включаючи колоректальний рак, рак сечового міхура та молочної залози.

Для більшості людей вживання достатньої кількості якісної питної води може значно зменшити біль в суглобах та спині.

Вода призводить до загального покращення здоров'я, виведенню токсинів і бактерій з організму, які можуть викликати захворювання.

Вода може запобігти головному болю або зменшити її.

Вода зволожує шкіру і забезпечує правильне формування клітин в нижніх шарах шкіри, надаючи їй здоровий вигляд.

Вода допомагає травленню і запобігає запорам.

Вода є основним засобом транспортування для всіх речовин в організмі і має важливе значення для правильної циркуляції крові.

Сильне зневоднення може вплинути на кров'яний тиск, кровообіг, травлення і функції нирок.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.