• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–17:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АКЦІЯ! КОЖНА КУПІВЛЯ СИСТЕМИ МІЖ 14 ЛЮТОГО І 8 БЕРЕЗНЯ - ЗНИЖКА 15%!

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Очищення від марганцю. Що краще?

Який знезалізувач буде придатний для очищення моєї води?

Як випливає з назви статті, кожен покупець знезалізувача задається питанням, який фільтр вибрати? Станція очищення води, як правило, має значні побутові витрати. І кожен хоче, щоб його знезалізувач був кращим.
Відповідь на це питання проста, але залежить від деяких факторів - наявність аератору і, звичайно ж, фізико-хімічний аналіз води. А також умови праці, навантаження і рівномірність використання.

І найголовніше - технологічна система, в якій буде працювати знезалізувач або готове рішення з водопідготовки.

Для підбору систем водопідготовки потрібно проконсультуватися з технологом. Це дозволить уникнути багатьох помилок - продуктивності, регулювання тиску, аерації, регенерації, електроживлення. Система водопідготовки не є одним пристроєм, але всі компоненти установки і управління нерозривно пов'язані між собою і співпрацюють в цілях здійснення правильного очищення води.

Нижче наводиться опис кожного з найбільш популярних знезалізувачів, створених і застосовуваних Multifilters, як працюють поодинці або в комплексі очисних систем.

 

Клас фільтра води являє собою сучасне технологічне рішення, поєднуючи точну механічну функцію видалення тривалентного заліза.
Конкретне розташування фільтруючих шарів забезпечує високу фільтруючу ємність і продуктивність. Це стало можливим завдяки заповнення фільтру п'ятьма різними шарами засипання природного походження, що мають різні ступені зернистості та щільності. Фільтр ідеальний для систем з високим попитом відфільтрованої води.

 

Фільтри знезалізнення та відманганування Multifilters є екологічними, високоефективними системами фільтрації із реактивним засипанням, що видаляють залізо і марганець, механічні домішки, запах сірководню, затхлості і значно покращує колір води. Конкретне розташування фільтруючих шарів проводиться під час нормальної роботи, і чим довше працює знезалізувач, тим вище його ефективність.

Це можливо завдяки поєднанню особливих властивостей засипань з природним окислювальним потенціалом по відношенню до заліза і марганцю у низьких формах окислення, засипань регулювання рН води, засипань наповнюючих та інертних. Кожен компонент засипки знезалізувача має правильну форму для максимального йонообміну і точно обраний розмір. В результаті, виристовуюється вся товщина фільтруючих шарів, бо в них нємає порожнин, усувається явище канальності і фільтр працює з розділеними ламінарними потоками. Це означає, що кожне зерно засипання використовується оптимальним чином і тому бере максимально активну участь в процесі видалення заліза і марганцю. Завдяки активному покриттю засипання, що важко видалити, розчинені у воді форми заліза і марганцю окислюються, утворюючи домішки, які легко фільтруються.

Нерозчинні відкладення, відфільтровані засипанням, видаляються під час автоматичного процесу промивки. За допомогою цього рішення, витрати, пов'язані з експлуатацією систем знезалізнення зводяться тільки до води, використовуваної для промивання. Весь процес регенерації відбувається без нагляду. Знезалізувачі Multifilters ідеально підходять для очищення води з великим вмістом заліза та марганцю, з високим попитом обробленої води.

 

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно