• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС ТА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРОБНИКА BREGUS В УКРАЇНІ

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Ресурс змінних елементів фільтрів для води

У цій статті торкнемося питання про обслуговування домашніх питних фільтрів для води і звернемо увагу на фільтри для води преміум-класу. Саме витрати на обслуговування в поєднанні з якістю очищення повинні бути вирішальними критеріями при покупці фільтру для води.

Як і будь-який технічний пристрій, фільтр для води потребує обслуговування. Фільтруючі елементи для домашніх систем очищення можуть бути двох типів: накопичувального плану (наприклад, три картриджа предочистки в системах зворотного осмосу, постфильтр) та розподільчого плану (зворотноосмотична мембрана). Також застосовуються розчинні (поліфосфатна сіль) і частково розчинні (мінералізатор) елементи. Всі вони після закінчення свого ресурсу підлягають заміні. Для різного типу елементів існують свої методи визначення часу заміни. Приділимо основну увагу картриджам попереднього очищення.

Картриджі попереднього очищення мають певний кінцевий ресурс, він вказаний виробником на етикетці. Терміни їх роботи заявлені в обсязі води або в певному відрізку часу. Як показала практика, далеко не завжди заявлений ресурс відповідає дійсності, особливо в літрах, і ось з яких причин. На балансі міських водоканалів знаходяться сотні й тисячі мереж водопровідних комунікацій, за якими потрібно слідкувати та вчасно заміняти. Чи цікавилися ви, коли була прокладена водопровідна мережа до вашого будинку або коли вона в останнє була замінена?.. Джерелами водопостачання є поверхневі води - річки, які часто забруднені стоками. Ця вода має фільтруватися на помпово-очисних спорудах, але фільтри теж потребують контролю та обслуговування.

Після цього про якихось чітких ресурсах роботи змінних елементів говорити складно. Як ми розуміємо, будь стрибок тиску або відключення подачі води веде до потрапляння великої кількості іржі з водопровідних труб в воду. Якщо з вашого водопровідного крана тече руда вода, обов'язково перекрийте подачу води на фільтр і зливайте іржаву воду зі звичайного крана. Перший картридж механічної очистки може захистити інші змінні елементи, але при цьому термін його служби значно скорочується, так як протягом якихось 5 хвилин на фільтр потрапляє обсяг домішок, який зазвичай накопичується на ньому протягом декількох місяців. Хоча, можливо, буде потрібно заміна й наступних фільтрів.

Робимо висновок, що ресурс картриджів фактично залежить від двох чинників: від рівня забруднення водопровідної води і від обсягу цієї води, що проходить через фільтр. Для таких класичних систем зворотного осмосу, як Polski Filtr або PAqua, доцільно вести контроль забруднення картриджів, хоча б до першої заміни, і далі, для зручності, проводити заміни по часу (про те, як правильно стежити за картриджами, розкажуть наші консультанти). Тому основну частку уваги при обслуговуванні класичних систем вимагають саме три колби предочистки. Для систем зворотного осмосу Преміум-класу такий контроль рівня забруднення не потрібен, так як сигналом витрачення ресурсу картриджа є припинення фільтрації води.

Зворотньоосмотична мембрана - це серце всього механізму в системах зворотного осмосу, це дорогий чутливий елемент найвищого ступеня очищення, від якості якого залежить якість отриманої води. Картриджі попереднього очищення служать захистом для мембрани від механічних домішок, хлору та хлорз'єднань. Зі звичайними картриджами мембрана може прослужити достатньо довго - від 2 до 5 років, але за умови, що картриджі будуть вчасно замінюватися. У класичних системах зворотного осмосу не передбачено припинення подачі води на мембрану в разі витрачання ресурсу картриджів. Тому якщо за картриджами не стежити, може пошкодитися мембрана, а якість питної води може погіршуватися. Перевага фільтрів Преміум-класу в тому, що, на відміну від звичайних картриджів, вони припиняють фільтрувати воду, коли витратять свій ресурс. Тому ймовірність попадання непідготовленою води на мембрану дорівнює нулю, а значить її термін роботи в системах зворотного осмосу нового покоління більше, ніж в звичайних класичних системах.

І це не єдина перевага фільтрів для води Преміум-класу перед усіма іншими. Дізнатися детально про всі переваги і замовити фільтри питної води Ви можете, відвідавши сторінку товару з описом фільтрів, офіси по Україні або зателефонувавши за контактними телефонами.

З нами - чиста питна вода для всієї родини!

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно