• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Стан нашої води

Фахівці Корнельського університету після проведеного дослідження у своєму прес-релізі стверджують, що 40% смертей у світі спричинені забрудненням повітря, води і ґрунту. Всі ці екологічні проблеми разом зі швидким приростом населення призводять до збільшення числа захворювань. Екологія стає головною причиною смертності на Землі.

До такого висновку професор Девід Пайментел спільно з групою аспірантів прийшов після детального аналізу 120 друкованих праць, присвячених впливу демографічних і екологічних факторів на поширеність хвороб.

За даними Пайментела, 57 відсотків населення земної кулі, яке становить 6,5 мільярда чоловік, страждають від голоду (в 1950 році, наприклад, голодували 20 відсотків з 2,5 мільярда). Також, за його відомостями, від голоду щорічно вмирає шість мільйонів дітей, крім того, недоїдання послаблює організм і є непрямою причиною багатьох смертей від ГРЗ, малярії та інших хвороб.

Також вчені повідомляють, що приблизно половина всього людства живе в містах, де часто не дотримуються санітарних норм та занадто висока щільність населення, в результаті виникають такі захворювання, як кір і грип.

80 відсотків усіх інфекційних захворювань передається через воду - забруднення води призводить до розмноження малярійних комарів, через що щорічно вмирає близько двох мільйонів чоловік. При цьому брак чистої води відчувають більше мільярда людей.

Що стосується викидів в атмосферу, то ці отруйні гази вбивають близько трьох мільйонів чоловік в рік. Серед основних причин смертей: рак, вроджені патології, порушення роботи імунної системи.

З огляду на всі ці фактори, Пайментел закликає весь світ використовувати розумні стратегії демографічного та екологічного регулювання.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно