• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(050) 077-56-10, (097) 487-71-45 (093) 313-94-20, (044) 3-619-619

Пн–Пт 09:00–17:00,
Сб, Вс 12:00-16:00


АКЦІЯ! КОЖНА КУПІВЛЯ СИСТЕМИ МІЖ 14 ЛЮТОГО І 8 БЕРЕЗНЯ - ЗНИЖКА 15%!

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Що таке ОВП води?

Основними процесами, які забезпечують життєдіяльність будь-якого живого організму, є окисно-відновні реакції, тобто реакції, пов'язані з передачею або приєднанням електронів. Енергія, що виділяється в ході цих реакцій, витрачається на підтримання гомеостазу (життєдіяльності організму) і регенерацію клітин організму, тобто на забезпечення процесів життєдіяльності організму.

Одним з найбільш значущих чинників регулювання параметрів окисно-відновних реакцій, що протікають в будь-який рідкому середовищі, є активність електронів або, інакше, окисно-відновний потенціал (ОВП) цього середовища. У нормі ОВП внутрішнього середовища організму людини (виміряний на платиновому електроді відносно хлорсрібрного електроду порівняння) зазвичай знаходиться в межах від -100 до -200 мілівольт (мВ або mV), тобто внутрішні середовища людського організму знаходяться у відновленому стані. ОВП звичайної питної води (вода з крану, питна вода в пляшках та ін.), який вимірюється таким же способом, практично завжди більше нуля і зазвичай знаходиться в межах від +200 до +300 mV.

Вказані відмінності ОВП внутрішнього середовища організму людини та питної води означають, що активність електронів у внутрішньому середовищі організму людини набагато вище, ніж активність електронів в питній воді. Якщо надходить в організм питна вода має ОВП близький до значення ОВП внутрішнього середовища організму людини, то електрична енергія клітинних мембран (життєва енергія організму) не витрачається на корекцію активності електронів води і вода одразу ж засвоюється, оскільки володіє біологічною сумісністю за цим параметром.

Активність електронів є найважливішою характеристикою внутрішнього середовища організму, оскільки безпосередньо пов'язана з фундаментальними процесами життєдіяльності. Практично всі біологічно важливі системи, що визначають акумуляцію та споживання енергії, реплікацію та передачу спадкових ознак, всілякі ферментативні системи організму містять молекулярні структури з розділеними зарядами. Дослідження останніх років дозволили встановити, що саме ці поля в значній мірі визначають перенесення зарядів у біологічних системах і обумовлюють селективність і автоконтроль окремих стадій складних біохімічних перетворень, і що ОВП, як показник активності електронів, значно впливає на функціональні властивості електроактивних компонентів біологічних систем. Розбалансування механізмів регуляції окисно-відновних процесів, що відбуваються в людському організмі, розглядається вченими як найважливіша причина виникнення багатьох хвороб людини.

Коли звичайна питна вода проникає в тканини людського (або іншого) організму, вона забирає електрони від клітин і тканин, які складаються з води на 70-80%. В результаті цього біологічні структури організму (клітинні мембрани, органели клітин, нуклеїнові кислоти та інші) зазнають окислювального руйнування. Так організм зношується, старіє, життєво-важливі органи втрачають свою функцію. Але ці негативні процеси можуть бути сповільнені, якщо в організм з питтям і їжею надходить вода, що володіє властивостями внутрішнього середовища організму, тобто володіє захисними відновними властивостями. Це підтверджується численними дослідженнями в спеціалізованих наукових центрах за кордоном.

Для того, щоб організм оптимальним чином використовував у обмінних процесах питну воду з позитивним значенням окисно-відновного потенціалу, її ОВП повинен відповідати значенню ОВП внутрішнього середовища організму. Необхідна зміна ОВП води в організмі відбувається за рахунок витрати електричної енергії клітинних мембран, тобто енергії найвищого рівня, енергії, яка фактично є кінцевим продуктом біохімічного ланцюга трансформації поживних речовин. Кількість енергії, що витрачається організмом на досягнення біосумісності води, пропорційно її кількості і різниці ОВП води і внутрішнього середовища організму.

Якщо надходить в організм питна вода має ОВП близький до значення ОВП внутрішнього середовища організму людини, то електрична енергія клітинних мембран (життєва енергія організму) не витрачається на корекцію активності електронів води і вода одразу ж засвоюється, оскільки володіє біологічною сумісністю за цим параметром. Якщо питна вода має ОВП більш негативний, ніж ОВП внутрішнього середовища організму (саме таким потенціалом володіє вода після картриджу картридж Bregus® ProTech Redox), то вона підживлює його цією енергією, яка використовується клітинами як енергетичний резерв антиоксидантного захисту організму від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

  

Протягом життя людина піддається впливу різних шкідливих зовнішніх факторів - погана екологія, неправильне і часто неякісне харчування, вживання неякісної питної води, стресові ситуації, куріння, зловживання алкоголем, вживання лікарських препаратів, хвороби та багато іншого. Всі ці фактори сприяють руйнуванню окисно-відновної системи регуляції організму, в результаті чого процеси окислення починають переважати над процесами відновлення, захисні сили організму та функції життєво важливих органів людини починають слабшати та вже не в змозі самостійно протистояти різного роду захворюваням. Уповільнити переважання окислювальних процесів над відновними процесами можливо за допомогою антиокислювачів (антиоксидантів). Нормалізувати баланс окисно-відновної системи регуляції (з тим, щоб зміцнити захисні сили організму та функції життєво важливих органів людини та дозволити організму самостійно протистояти різного роду захворювань) можливо за допомогою антиоксидантів. Чим сильніше антиоксидант, тим більш відчутний його протиокисний ефект.

 

Фільтри для води з корекцією Redox-потенціалу

 

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно