• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Видалення заліза з води. Частина 3

Як показує практика, важливо навіть георгафічне положення свердловини чи колодязю. Бувають регіони, де вода в підземних грунтах містить багато органічних сполук. У таких випадках видалення заліза є складним процесом. Це вимагає більш сильних фільтруючих завантажень, зниження швидкості фільтрації, частого дозування хімічних речовин, а також завжди сильної аерації води і тривалого контакту води з киснем. Двоступенева фільтрація в таких випадках є найбільш бажаною. Це особливо відноситься до користувачів приватних будинків, гостьових будинків, готелів, мотелів, ресторанів - де фінансові можливасті можуть бути обмежені, а знезалізувачі чи системи водопідготовки повинні мати характеристики професійного, промислового обладнання.

Продовжуючи попередню частину цієї статті ми підкреслюємо, що обробка води немає нічого таємничого, якщо підійти до справи професійно, і наша робота підтримується знаннями і досвідом в області очищення води.

На практиці - кожен шар фільтруючої засипки фільтра-знезалізувача стає каталізатором, результатом дії якого є осадження оксидів марганцю і заліза. Період вигоду на пік продуктивності триває в залежності від процесу аерації, полоскання та складу води - від двох тижнів до кількох місяців. Потім шар повністю працездатен і починає ефективно видаляти марганець з води. Процес промивки засипання в деякій мірі руйнує вже сформованим каталітичні частки, тим не менш, воно вже повна функціональне. Засипка з природного каталізатору може видалити марганець з перших годин роботи. Процес промивки не буде в цьому випадку зменшувати каталітичну активность.
Що цікаво, ці знезалізувачі вимагають безперервного та стабільного використання, тоді досягає максимальний ККД. Цьому сприяє особливості конструкції засипки, яка поєднує в собі переваги механічного фільтра і фільтру з видалення заліза та марганцю.

Якщо вода містить як залізо і марганець - процес обробки повинен бути двоступеневим. Перший крок - видалення з води заліза.
Зараз існують багатошарові засипання, що використовується для одночасного видалення заліза і марганцю, в одному циклі. Вони включають в себе антрацит (легке фільтруюче засипання) і пісок марганцю (важке фільтруюче засипання). Вибір процентного складу окремих компонентів здійснюється на основі складу домішок у воді та швидкості фільтрації. Однак слід зазначити, що "багатофункціональність" таких засипань буде ефективне і найкраще для постійного і незмінного споживання води, при фіксованих швидкостях.

Іноді ми також маємо справу зі з'єднаннями заліза, що важче видалити. До них відносяться, зокрема, органічні сполуки заліза. Але залізо, що присутнє у воді в колоїдної формі, набагато важче видалити, ніж неорганічні сполуки заліза. Найбільш часто використовуваним очисним коагулянтом є промислове вапняне молоко або сульфат алюмінію. Обидва способи вимагають дорогого устаткування і використовуються в промислових масштабах. Під "будинок", що містить колоїдне залізо, можна спробувати фільтр, що містять спеціалізований іонокаталітичну засипку. Основною умовою для технології очищення води, тим не менш, є відсутність в воді органічних сполук.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.