• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Відео Задавайте питання про фільтри для води

Шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину та клієнти! Ми вирішили створити рубрику відео "Відповіді на питання"

За майже 20 років нашої роботи в наз накопичилося велика кількість знань, і ми готові з вами ними поділитися. Готові відповісти хоча б на прості питання, через які ви отримаєте відповіді. Наприклад, кожен з нас стикається з питанням, який фільтр вибрати, як правильно вибрати, на що звернути увагу, як надалі їх обслуговувати і таке інше.

Ми готові поділитися, ми готові робити невеличкі короткі відео по 1-2, максимум 5 хвилин, де будемо відповідати хоча б на одне ваше питання.

Ви можете задавати ваші питання, як і раніше, у телефонних дзвінках, сервіс-майстрам, які виконують монтажі та обслуговування фільтрів для води. Також у вас є доступ до наших акаунтів на файсбуці, в інстаграмі, твітері та на ютубі - задавайте їх в коментарях, в особистих повідомленнях. Ми з радістю готові до спілкування, це наші з вами фільтри, це наше з вами здоров'я. Пийте чисту воду і до зустрічі у коментарях та наступних відео.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.