• Ваш список
    "Список порівняння" порожній

Пн–Пт 09:00–17:00


АКЦІЯ! КОЖНА КУПІВЛЯ СИСТЕМИ З 01 ПО 15 ЛИСТОПАДА - ЗНИЖКА 10%!

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову виконуємо аналіз води після вашого осмосу

Про компанію

У наш сьогоднішній інформаційний вік уже все ми знаємо достатньо інформації про воду. А якщо не знаємо, то знаємо, де її знайти.
Ми теж так думали, але протягом нашої роботи ми все більше стикалися з клієнтами з нестандартними ситуаціями. Цей досвід безцінний для нас і з часом прийшло усвідомлення того, що комплексний підхід для вирішення цих питань буде малоефективний. Дістаючи знання і стаючи фахівцями в сфері водопідготовки, ми стали по-іншому дивитися на звичні речі.

Першим і непростим етапом становлення нашої компанії став вибір продукції.
У далекому 1999 році без знань ми мали заснували компанію, та відкрили магазин, який мав у асортименті усі типи домашніх фільтрів для води. Насамперед, маючи таку можливість, ми перевірили на власному досвіді кожен з них і з'ясували різницю. Нашому здивуванню стала саме не суттєва різниця між типами фільтрів, а впевненість клієнтів в тому, що їх вибір істинно вірний. Маючи технічну освіту, нам навіть зараз доводиться на пальцях раз'яснювати їх принцип дії.

Вивчивши ринок повністю, ми вибрали кращу продукцію для реалізації. І, так як ми були впевнені в її якості, ми не боялися використовувати її вдома. Наші сім'ї почали пити чисту питну воду, а в трубах по квартирах потекла доочищена побутова вода. Ми не помітили, як почали споживати води більше звичайного, брати воду з собою, якщо виходимо з дому. Це виявилося простими і буденними речами, яких у нас до цього не було.

 

Другий етап - шлях до успіху.
Рішення проблем клієнта - це велика відповідальність. Крім того, ми завжди говоримо, що ми в повсякденному житті - такі ж клієнти для будь-якої іншої компанії або магазину.

Саме тому в процесі нашої роботи ми виробили індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не ставимо собі на меті продати і встановити питну систему або систему водопідготовки у вас вдома. Ми чуємо вас, і ми хочемо вирішити вашу проблему з водою. Ми хочемо, щоб ви пили воду не тільки з питного крана, а й за межами вашого житла і привчали інших до культури і необхідності пиття. Ми хочемо, щоб ваше прання було чистим, а ваша пральна машинка пропрацювала десятиліттями.

Зараз ми як і раніше вивчаємо ринок і стежимо за появою нових технологій. Гідні з них ми з задоволенням представляємо на наших сайтах Multifilters. Оцінюючи перспективи компанії Bregus, ми ще на початку минулого року стали першим офіційним її представником в Україні, чим дуже пишаємося і чию продукцію представляємо на ринку. Це далеко не перше наше співробітництво з закордонними партнерами, але перша співпраця з українським партнером для компанії Bregus.

Протягом останніх двох років ми пропонуємо питні системи Bregus ProTech з поліпшенням рівня рН води, і в минулому 2017 році ця компанія випустила компактні питні системи Bregus Alkaline-Redox з корекцією рН і окислювально-відновного потенціалу питної води, а одна з моделей укомплектована єдиним в світі безелектричним насосом. У поточному році ця компанія готується здивувати світ новими революційними клапанами управління для систем водопідготовки.

 

Третій етап - становлення культури пиття.
Зауважте, ви майже ніде не побачите, щоб хтось із сумки або рюкзака дістав пляшку води і попив з неї. Відповідайте собі на питання: «чому?» Швидше за все, тому що ви зайняті іншими, більш важливими для вас питаннями. Але це не так. У нас немає культури поводження з питною водою, тому що у нас ніколи не було цієї питної води.

Ми не можемо вас змусити піклуватися про своє здоров'я. Але ви себе - можете. Ми не вважаємо воду помічником, нормальне вживання якої має позбавити від хвороб і поліпшити самопочуття. Ми вважаємо воду - обов'язковим учасником в нашому здоров'ї. А ось фільтр для води - це помічник! Як система водопідготовки для свердловин в приватний будинок, так і питна система на кухню під мийку - ваш необхідний помічник для здоров'я вашої сім'ї, це нормальний вигляд сантехніки, це економія на миючих засобах та ремонті побутової техніки.

Наша продукція доступна кожному. Ми знаємо, що ви дбаєте про себе, про свою сім'ю і про свій будинок. Ми готові дати вам професійну консультацію, ми готові дати вам можливість користуватися чистою водою. Запрошуємо вас до лав тих, хто вже змінив своє життя на краще разом з правильним питтям. Ми чекаємо вас!

З найкращими побажаннями,
Multifilters, 2018

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно