• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Інформація

 • 09 Січня 2017 Умови повернення товару

  Якщо з яких-небудь причин Ви вирішили відмовитися від придбаного товару, то можете зробити це відповідно до Закону про захист прав споживача.

 • 26 Жовтня 2016 Індивідуальний підбір систем очищення води

  Наші фахівці допоможуть у виборі найбільш оптимальної системи з очищення води спеціально для вас.

 • 02 Травня 2016 Відмова від послуги

  Якщо з яких-небудь причин Ви вирішили відмовитися від виконання договору про виконання робіт (надання послуг), то можете зробити це відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

 • 01 Грудня 2015 Наші ділери

  Наші ділери та партнери

 • 06 Жовтня 2015 Вакансії в Multifilters

  Вакансії та робота в компанії Multifilters

 • 12 Листопада 2014 Шукаємо регіональних представників

  Шукаємо регіональних представників для реалізаціі продукції, представленної в нашому Інтернет-магазині

 • 05 Вересня 2014 Наші клієнти та партнери

  Наші клієнти та партнери

 • 02 Травня 2014 Умови та Положення

  Умови та Положення Інтернет-магазину Multifilters

 • 20 Грудня 2013 Обслуговування фільтрів для води

  Компанія Multifilters приймає на обслуговування класичні системи зворотного осмосу будь-яких торгових марок

 • 18 Липня 2013 Політика кофіденційності

  Multifilters.com.ua поважає конфіденційність даних клієнтів і не ділитmся особистою інформацією про клієнтів, зареєстрованих в інтернет-магазині, і про операції, що здійснюються клієнтами в інтернет-магазині, з іншими юридичними та фізичними особами. 

 • 02 Грудня 2010 Допомога клієнтам

  Як замовити? Як оплатити? Як доставити? А яка гарантія? На всі ці питання є відповідь!

 • 02 Грудня 2010 Контакти

  Ви можете отримати консультацію за контактними телефонами, сплатити свої замовлення та отримати його в наших офісах у містах України

 • 02 Грудня 2010 Доставка і оплата

  У нашому інтернет-магазині ви з комфортом виберете для себе потрібний товар, за лічені секунди оформите замовлення і отримаєте його в максимально короткі терміни. Менеджери і консультанти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вам у виборі товару, підкажуть найбільш оптимальний для вас метод оплати і доставки.

 • 02 Грудня 2010 Про компанію

  У наш сьогоднішній інформаційний вік уже все ми знаємо достатньо інформації про воду. А якщо не знаємо, то знаємо, де її знайти.
  Ми теж так думали, але протягом нашої роботи ми все більше стикалися з клієнтами з нестандартними ситуаціями. Цей досвід безцінний для нас і з часом прийшло усвідомлення того, що комплексний підхід для вирішення цих питань буде малоефективний. Дістаючи знання і стаючи фахівцями в сфері водопідготовки, ми стали по-іншому дивитися на звичні речі.

 • 01 Грудня 2006 Гарантія

  Гарантія на товар діє протягом строку, який визначений у договорі купівлі-продажу. Деякі особливості встановлення та обчислення гарантійного строку передбачені чинним цивільним законодавством.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.