• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Індивідуальний підбір систем очищення води

Очищення, пом'якшення, знезалізнення води...

Компанія Multifilters, що знаходиться в місті Київ, працює в галузі очищення води протягом вже 17 років. Залежно від ваших потреб ми пропонуємо сучасні методи та технології очищення води (в тому числі пом'якшувачі, знезалізувачі, зворотний осмос) на основі досвіду фахівців, надбаному під час роботи на українському та зарубіжних ринках.

Наша співпраця починається з моменту подання нам проблеми в якості води. Ми розробляємо рішення «під ключ», починаючи від консалтингу та закінчуючи пуском. Наші очисні споруди призначені для поліпшення якості води відповідно до чинних національних критеріїв та стандартів Європейського Союзу.

 

Ми надаємо допомогу в отриманні води відмінної якості

Залежно від потреб користувача (вода для харчування або в промисловості) ми приділяємо увагу оптимізації процесу обробки, економічної ефективності, комфортності використання, надійності та ефективності протягом тривалого часу. 

З нами і нашими продуктами Ви будете почувати себе в безпеці, тому що ми впевнені в якості нашої продукції та послуг, пропонованих нами, про що свідчать наші задоволені клієнти.

 

Високоякісні фільтри та очисні споруди

Кожен нащ продукт для очищення води протестований.

Для кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід, використовуючи дуже гнучку систему знижок. Після покупки та запуску пропонованих систем очищення Multifilters, ми продовжуємо співпрацю на основі професійних послуг та доставки додаткових матеріалів. Кожна система очищення води пристосована до потреб ваших потреб, беручи до уваги, зокрема, аналіз вхідної води.

Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашим асортиментом товарів та послуг. З нашими системами очищення води Ви можете ознайомитися на веб-сайті або особисто відвідавши наш головний офіс в місті Київ.

 

Ми також запрошуємо Вас зв'язатися з нашими фахівцями, які допоможуть у виборі найбільш оптимальної системи з очищення води спеціально для вас.

Адреса:

Multifilters Україна

м. Київ

вул. Лариси Руденко 6А,

оф. 705

 Відділ продажу:

Відділ роздрібних продажів

(044) 3-619-619

(097) 487-71-45

(050) 077-56-10

(093) 313-94-10

Відділ оптових продажів

(044) 237-44-46

(093) 313-94-20

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.