• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
МОНТАЖ ТА СЕРВІС СИСТЕМ ВОДОПІДГОТОВКИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ +380 50 077 56 10

Пн–Пт 09:00–17:00

Безкоштовна консультація - вишли аналіз води на office@multifilters.com.ua
Виконуємо аналіз води Дзвони +380500775610 Реалізовані об'єкти, портфоліо, фото виконаних робіт

Індивідуальний підбір систем очищення води

Очищення, пом'якшення, знезалізнення води...

Компанія Multifilters працює в галузі очищення води протягом вже 22 років. Залежно від ваших потреб ми пропонуємо сучасні методи та технології очищення води (в тому числі пом'якшувачі води, знезалізувачі води, зворотний осмос) на основі досвіду фахівців, надбаному під час роботи на українському та зарубіжних ринках.

Наша співпраця починається з моменту подання нам проблеми в якості води. Ми розробляємо рішення «під ключ», починаючи від консалтингу та закінчуючи пуском. Наші очисні споруди призначені для поліпшення якості води відповідно до чинних національних критеріїв та стандартів Європейського Союзу.

 

Ми надаємо допомогу в отриманні води відмінної якості

Залежно від потреб користувача (вода для харчування або в промисловості) ми приділяємо увагу оптимізації процесу обробки, економічної ефективності, комфортності використання, надійності та ефективності протягом тривалого часу. 

З нами і нашими продуктами Ви будете почувати себе в безпеці, тому що ми впевнені в якості нашої продукції та послуг, про що свідчать тисячі наших задоволених клієнтів.

 

Високоякісні фільтри та очисні споруди

Кожен наш продукт для очищення води протестований.

Для кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід. Після покупки та запуску пропонованих систем очищення Multifilters, ми продовжуємо співпрацю на основі професійних послуг та доставки додаткових матеріалів. Кожна система очищення води пристосована до потреб ваших потреб, беручи до уваги, зокрема, аналіз вхідної води.

Весь асортимент товарів та послуг MultiFilters дивіться на нашому сайті! Також запрошуємо Вас у офіс компанії за адресою вул. Лариси Руденко 6А (ст.м. Позняки) для наочного ознайомлення з фільтрами зворотного осмосу та системами водопідготовки.

Адреса:

 

Multifilters Україна

м. Київ

вул. Лариси Руденко 6А,

оф. 705

 Контактні номери тел.:

 

(044) 3-619-619

(097) 487-71-45

(050) 077-56-10

(093) 313-94-20

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно