• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(044) 3-619-619, (097) 487-71-45 (050) 077-56-10, (093) 313-94-20

Пн–Пт 09:00–20:00,
Сб, Вс 12:00-16:00

виконуємо аналіз води індивідуальний підбір систем водопідготовки заміни стару систему на нову заміни стару систему на нову

Політика кофіденційності

Власник інтернет-магазину Multifilters.com.ua (далі Адміністратор) поважає конфіденційність даних клієнтів і не ділитmся особистою інформацією про клієнтів, зареєстрованих в інтернет-магазині, і про операції, що здійснюються клієнтами в інтернет-магазині, з іншими юридичними та фізичними особами. 
Адміністратор збирає тільки таку інформацію про клієнтів, яка дозволяють проводити операції, відправити електронну пошту та здійснювати телефонний контакт з клієнтом. Що стосується інтернет-магазину, Адміністратор гарантує, що буде використовувати ці дані для цілей, ща не випливають за межі спілкування з клієнтами. Ця інформація використовується зокрема для відправки рекламної інформації та повідомлень про новинки, акції та корисної інформації про роботу нашої компанії. 

Адміністратор робить все можливе, щоб гарантувати, що всі посилання в інтернет-магазині, є безпечними і не призводять до веб-сайтів з сумнівним змістом. 

Власник даних має право вимагати видалення даних, що відносяться до нього. Щоб зробити це, зверніться до Адміністрації інтернет-магазину. 
Інтернет-магазин Multifilters.com.ua дозволяє зареєструватися в цілях полегшення прийняття замовлень. Електронна пошта кліета може використовуватися як логін в нашому інтернет-магазині. У будь-який час зареєстрований користувач має можливість видалити свій аккаунт з нашого магазину, відправивши запит його видалення. Клієнт має можливість відмовитися від розсилки про нові продукти та спеціальні пропозиції. Дані зареєстрованих клієнтів використовуються тільки для реєстрації та діяльності кошика замовлень, для відправки рекламної інформації та повідомлень про новинки, акції та корисної інформації про роботу нашої компанії.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно

Firma Multifilters działa na rynku już od pona 17 lat. Zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wszystkich systemów uzdatniania wody oraz podzespołami serwisowymi. W swojej ofercie posiadamy Odżelaziacze, Zmiękczacze, Systemy Odwróconej Osmozy, Filtry Mechaniczne, Wkłady i wiele innych. Nasze produkty można znaleźć już w ponad pięciu krajach Europejskich i wciąż się otwieramy na nowe rynki. Dążąc do jak najwyższego zadowolenia naszych klientów a jednocześnie podtrzymując najwyższe standardy.Компания Multifilters работает на рынке уже более 17 лет. Она занимается производством и продажей систем очистки воды и сервисных компонентов. Мы предлагаем обезжелезиватели, умягчители, системы обратного осмоса, механические фильтры, картриджи и многие другие. Наши продукты можно найти в более чем пяти европейских странах и продолжает открывать новые рынки. Стремление к высшей удовлетворенности наших клиентов, сохраняя при этом высокие стандарты.