• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
МОНТАЖ ТА СЕРВІС СИСТЕМ ВОДОПІДГОТОВКИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ +380 50 077 56 10

Пн–Пт 09:00–17:00

Безкоштовна консультація - вишли аналіз води на office@multifilters.com.ua
Виконуємо аналіз води Дзвони +380500775610 Реалізовані об'єкти, портфоліо, фото виконаних робіт

Політика кофіденційності

Власник інтернет-магазину Multifilters.com.ua (далі Адміністратор) поважає конфіденційність даних клієнтів і не ділитmся особистою інформацією про клієнтів, зареєстрованих в інтернет-магазині, і про операції, що здійснюються клієнтами в інтернет-магазині, з іншими юридичними та фізичними особами. 
Адміністратор збирає тільки таку інформацію про клієнтів, яка дозволяють проводити операції, відправити електронну пошту та здійснювати телефонний контакт з клієнтом. Що стосується інтернет-магазину, Адміністратор гарантує, що буде використовувати ці дані для цілей, ща не випливають за межі спілкування з клієнтами. Ця інформація використовується зокрема для відправки рекламної інформації та повідомлень про новинки, акції та корисної інформації про роботу нашої компанії. 

Адміністратор робить все можливе, щоб гарантувати, що всі посилання в інтернет-магазині, є безпечними і не призводять до веб-сайтів з сумнівним змістом. 

Власник даних має право вимагати видалення даних, що відносяться до нього. Щоб зробити це, зверніться до Адміністрації інтернет-магазину. 
Інтернет-магазин Multifilters.com.ua дозволяє зареєструватися в цілях полегшення прийняття замовлень. Електронна пошта кліета може використовуватися як логін в нашому інтернет-магазині. У будь-який час зареєстрований користувач має можливість видалити свій аккаунт з нашого магазину, відправивши запит його видалення. Клієнт має можливість відмовитися від розсилки про нові продукти та спеціальні пропозиції. Дані зареєстрованих клієнтів використовуються тільки для реєстрації та діяльності кошика замовлень, для відправки рекламної інформації та повідомлень про новинки, акції та корисної інформації про роботу нашої компанії.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно