• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
МОНТАЖ ТА СЕРВІС СИСТЕМ ВОДОПІДГОТОВКИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ +380 50 077 56 10

Пн–Пт 09:00–17:00

Безкоштовна консультація - вишли аналіз води на office@multifilters.com.ua
Виконуємо аналіз води Дзвони +380500775610 Реалізовані об'єкти, портфоліо, фото виконаних робіт

Умови використання сайту

Умови використання сайту і матеріали на ньому викладені як є. Адміністрація компанії Multifilters в будь-який момент може вносити зміни, в тому числі в «Умови використання сайту», без попереднього інформування користувачів. Отже, користуючись цим сайтом, відвідувач автоматично приймає ці умови.

Перелічені нижче умови регулюють порядок використання сайту Multifilters, всіх сервісів і послуг, що надаються компанією Multifilters за допомогою даного сайту.

 

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Компанія Multifilters надає користувачам доступ до всього контенту, розміщеного на сторінках сайту. Користувачі можуть переглядати матеріали, репостити та розміщувати їх в соціальних мережах, а також використовувати в особистих цілях, за умови дотримання авторських прав.

Категорично забороняється завантажувати й використовувати матеріали з комерційною метою, вносити зміни до поданих на сайті або завантажених з нього матеріалів. Забороняється розповсюджувати матеріали сайту від свого імені або торгувати продукцією сайту від свого імені без попередньої письмової згоди адміністрації компанії Multifilters.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інших ресурсів, посилання на які розміщуються на сторінках цього сайту.

 

РОЗМІЩЕННЯ ВІДГУКІВ ТА КОМЕНТАРІВ

Залишаючи коментарі на сторінках сайту Multifilters, користувач несе відповідальність за текст, а також приймає умови розміщення коментарів і записів, тим самим підтверджуючи, що залишений відгук або коментар не несе в собі інформацію, що суперечить законодавству України, не містить закликів, погроз, наклепів і образ, не розпалює міжрасову, міжнаціональну і релігійну ворожнечу, не пропагує дискримінацію в будь-якому її прояві.

Всі відгуки та коментарі, розміщені на сайті, проходять модерацію, а тому адміністрація Multifilters залишає за собою право видаляти, публікувати або ж використовувати їх в інтересах компанії без попереднього сповіщення автора.

 

АКТУАЛЬНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ

Вся інформація і дані надаються з офіційних джерел – від компаній-виробників товарів. Компанія Multifilters не несе відповідальності за зміну виробником характеристик, особливостей функціонування або умов експлуатації виробу. Одночасно з цим повідомляємо вас, що на сайті можуть міститись неточності в описах, помилкові дані в характеристиках.

Щоб виправляти помилки і неточності, у міру їх виявлення, адміністрація сайту Multifilters в будь-який момент часу без попереднього попередження користувачів може вносити зміни в опис товару, технічні характеристики, змінювати вартість товару та особливість надання послуг.

Продукція, що представлена на сайті, не завжди може бути в наявності. Актуальні дані про наявність товару, його вартість та технічні характеристики можна отримати в режимі реального часу у консультантів Multifilters звертаючись на наші контактні телефони 097 487 71 45, 050 077 56 10, 093 313 94 20.

Компанія Multifilters не несе відповідальність за збитки, завдані користувачу в результаті використання інформації, розміщеної на сайті, або самого сайту.

 

ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЇ ТА ВІДМОВА ВІД МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Надана Multifilters гарантія має обмеження. Ці обмеження стосуються матеріальної відповідальності. У розділі «Гарантія і повернення» можна ознайомитися з ними детально. Здійснюючи покупку на сайті multifilters.com.ua — Ви даєте згоду на ці обмеження.

 

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

На сайті multifilters.com.ua застосовуються різні методи і способи збору та зберігання персональних даних користувача (мається на увазі, що за допомогою контактних форм, форм зворотного зв'язку і чату збираються: ПІБ, дата народження, адреса, номер телефону та інша інформація). При відвідуванні сайту користувач автоматично дає свою згоду на збір, зберігання та обробку персональної контактної інформації відповідно до Закону України про «Захист персональних даних».

На сайті застосовуються cookie-сервіси та анонімні ідентифікатори користувача, які можуть здійснювати збір персональної інформації для подальшого її використання в рекламних цілях.

Будь ласка, ввійдіть для коментування
captcha
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно